anna Balińska |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428 |
|
Teodor Brewczyński |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428 |
|
Monika Czerniewska |
Ośrodek Kultury "FORMA"
ul. Żuławskiego 4/6
|
Drugi poniedziałek miesiąca.
|
18:00 |
Miłosz Górecki |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów, pok. 12 d
ul. Rakowiecka 25/27
|
Drugi i czwarty wtorek miesiąca, po uzgodnieniu osobistym lub telefonicznym pod numerem (22) 56-51-428 |
12:00 - 13:30 |
Hanna Kosowska |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428 |
|
Barbara Kozłowska
|
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428
|
|
Zespół Szkół nr 59, parter
ul. Sobieskiego 68
pok.: nr 9
|
Pierwszy poniedziałek miesiąca
|
18:00-19:00 |
Małgorzata Laskus |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|
Ewa Łuczyńska |
Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
ul. Gotarda 16
tel.: (+48) 22 843 88 81
pok.: świetlica
|
Druga środa miesiąca
|
17:00-18:00 |
Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Bacha 31
|
Pierwszy czwartek miesiąca
|
17:15-18:00 |
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
ul. Puławska 140
|
Pierwszy poniedziałek miesiąca |
15:00-16:00 |
Michał Mycka |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|
Jan Ozimek |
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
ul. Malczewskiego 52
|
Ostatni czwartek miesiąca |
12:00-13:00 |
Krzysztof Sosnowski |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428 |
|
Marcin Stępień |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|
Ewa Szaniewska |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428.
|
|
Małgorzata Szczęsna
|
Gimnazjum nr 6 im. Pułku Armii Krajowej "Baszta"
ul. Piotra Gruszczyńskiego 12
tel.: 22 843 23 01
|
Pierwszy poniedziałek miesiąca.
|
17:00-18:00 |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428.
|
|
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości |
Patryk Górski |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Wtorek w dniu posiedzeń Komisji Kultury i Nazewnictwa oraz Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym, lub dowolny termin po uzgodnieniu telefonicznym, tel. (22) 56-51-428. |
16:00-17:00 |
Remigiusz Grodecki |
Służewski Dom Kultury
ul. J. S. Bacha 15
|
Pierwszy poniedziałek miesiąca |
18:30-19:30 |
Siedziba Rady Osiedla Służewiec Południowy Gimnazjum Nr 6
ul. Gruszczyńskiego 12
|
Drugi piątek miesiąca |
16:00-17:00 |
Gimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego
ul. Podbipięty 2
tel.: 22 843 47 11, 22 843 27 91
|
Trzeci poniedziałek miesiąca |
18:30-19:30 |
Marcin Gugulski |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, tel. (22) 56-51-428.
|
15:00-16:00 |
Radosław Sosnowski |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|
Tomasz Szczegielniak |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428 |
|
Szkoła Podstawowa nr 98
ul. Grottgera 22
|
Po uzgodnieniu telefonicznym tel: 662-694-368 |
|
Witold Wasilewski |
Szkoła Podstawowa Nr 212
ul. Czarnomorska 3
|
Pierwszy czwartek miesiąca |
17:00 - 18:30 |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów, pok. 14 d
ul. Rakowiecka 25/27
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|
Danuta Wójcikiewicz
|
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy ul. Rakowiecka 25/27, pok. 18D po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428.
|
16:00-18:00 |
Kościół Św. A. Boboli
ul. Rakowiecka 61
|
Sala Betlejem, w pierwszy piątek miesiąca
|
16:30 - 18:00 |
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej |
Hanna Brózda
|
Służewieckie Centrum Integracji Mieszkańców
ul. Bartłomieja 3
|
Pierwsza środa miesiąca. |
12:30 - 13:30 |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|
Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
ul. Gotarda 16
tel.: (+48) 22 843 88 81
pok.: świetlica
|
Druga środa miesiąca. |
12.30 - 13.30 |
Iwona Gajewska |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|
Maria Maciejewska
|
Siedziba Rady Mokotowskiej SLD Al. Niepodległości 161, lok. 2
|
Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca |
16:00 - 17:30 |
Szkoła Podstawowa Nr 190 ul. Zwierzyniecka 10
|
Drugi i czwarty poniedziałek miesiąca |
Maciej Raś |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów, pok. 14 d
ul. Rakowiecka 25/27
|
Wtorek w dniu posiedzeń Komisji Kultury i Nazewnictwa.
|
14:00 |
Marek Rojszyk |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Każdy wtorek miesiąca, po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428.
|
11:00 |
Siedziba Rady Mokotowskiej SLD
al. Niepodległości 161 lok. 2
|
Drugi poniedziałek miesiąca.
|
16:00 |
Izabela Stawicka |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428 |
|
Radni niezrzeszeni |
Grażyna Jurczak |
Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27
pok.: 18 d
|
Po uzgodnieniu telefonicznym w Sekretariacie Wydziału Obsługi Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel.: (22) 56-51-428. |
|