Zaloguj

NARODOWY DZIEŃ SPORTU 2017

Opublikowano: 01 październik 2017
Dominika Stelmach

Już 7 października odbędą się tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępne dla wszystkich chętnych. Głównym wydarzeniem będzie wielki, sportowy Piknik na błoniach PGE Narodowego!

Ideą Narodowego Dnia Sportu, jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do osób, które już uprawiają sport rekreacyjnie, jak i tych, które dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń prowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i mistrzami świata na czele. Narodowy Dzień Sportu od lat mocno wspierają największe gwiazdy polskiego sportu. Ambasadorami byli do tej pory m.in. Iwona Guzowska, Andrzej Supron, Jacek Wszoła, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Kajetan Broniewski, Robert Mateusiak, Przemysław Saleta, Klaudia Jans – Ignacik czy Mariusz Czerkawski.

 Podczas zeszłorocznej edycji Narodowego Dnia Sportu w całej Polsce odbyło się kilka tysięcy bezpłatnych treningów, w ponad 100 dyscyplinach sportowych. W zajęciach i treningach udział wzięło prawie 300 000 osób w kilkuset miejscowościach w całej Polsce.

 

W tym roku będziecie mieli okazję potrenować m.in. z Andrzejem Supronem - Mistrzem Świata i Europy w zapasach, wicemistrzem olimpijski w 1980 roku, Mateuszem Jasińskim - popularyzatorem zdrowego stylu życia, instruktorem lekkoatletyki, trenerem biegania, założycielem marki TrenerBiegania.pl, Katarzyną Witwicką - aktualną Mistrzynią Polski w crossmintonie, złotą medalistką Polish Open 2016 w mikście, brązowa medalistka Mistrzostw Świata 2011 w singlu czy Martą Henning – trenerką przygotowania motorycznego, instruktorką fitness i autorką jednego z największych blogów fitness w Polsce – Codziennie Fit. W 2017 roku zdobyła tytuł Next Fitness Star w konkursie magazynu Women’s Health. Więcej o naszych ambasadorach znajdziecie pod tym linkiem: http://narodowydziensportu.pl/ambasadorzy/

 

- Narodowy Dzień Sportu jest dla każdego. Jeżeli rozpoczynasz przygodę ze sportem – udział w NDS pomoże Ci znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiasz sport rekreacyjnie - podpowiemy Ci jak poprawić wyniki i rozwijać umiejętności, a także jak zachować bezpieczeństwo i prawidłowo się odżywia. W projekt od lat  angażują się polskie gwiazdy sportu takie jak Andrzej Supron, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk czy Robert Mateusiak, którzy oprócz pełnienia roli honorowych Ambasadorów NDS,  biorą udział w spotkaniach z fanami i prowadzą treningi - mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę – organizator Narodowego Dnia Sportu.

 

Największym wydarzeniem w ramach tegorocznej edycji Narodowego Dnia Sportu jest Piknik odbywający się na błoniach PGE Narodowego w Warszawie w godzinach 12:00 - 17:00. Atrakcje sportowe przygotują m. in. Polskie Związki Sportowe: Aeroklub Polski, Polski Związek Jeździecki, Polski Związek Kręglarski, Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego, Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Polski Związek Taekwon-do, Polski Związek Tenisowy, Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Akademicki Związek Sportowy, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START, Europejskie Stowarzyszenie Budo, Warszawskie Stowarzyszenie POLSKATER, Polska Akademia Crossmintona, Polski Związek Bokserski, Polski Klub Szermierczy, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, Polski Związek Kulturystyki i Fitness, Polski Związek Przeciągania Liny, Polski Związek Żeglarski, Polskie Stowarzyszenie Palantowe, Polski Związek Alpinizmu, Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+, Polski Związek Zapaśniczy, Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Związek Futbolu Amerykańskiego i wielu innych.

 

Sprawdź się w nowych dyscyplinach

 

Na terenie pikniku będzie można: sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, spróbować swoich sił w skimboarding lub skorzystać z mobilnego boiska sportowego, które umożliwia przeprowadzenie zajęć pokazowych z większości dyscyplin sportowych! Ponadto czekają na Was: przejażdżki na koniach, pokazy woltyżerki, spotkania z paraolimpijczykami z Rio i Londynu, łódki pokazowe, warsztaty z wiązania węzłów żeglarskich, ścianki wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych oraz symulatory: jazdy motocyklem, lotów czy zderzeń. Na rodziny z dziećmi czeka szereg atrakcji w strefie Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica, spotkacie tu wielkie maskotki, wyszalejecie się na dmuchańcach, będziecie mogli uczestniczyć w eksperymentach naukowych, warsztatach artystycznych czy obejrzeć przedstawienie teatralne.

 

Na stronie www.narodowydziensportu.pl dostępny jest szczegółowy program całego wydarzenia, a 15 września 2017 roku rozpoczną się internetowe zapisy na bezpłatne zajęcia sportowe w Warszawie oraz w całej Polsce.

Projekt Narodowy Dzień Sportu jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Piknik w ramach NDS jest współfinansowany ze środków dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy.

Patronami Honorowymi wydarzenia są: Polski Komitet Olimpijski oraz Fundacja Teraz Polska. Partnerem strategicznym Pikniku w ramach NDS jest PGE Narodowy

 


Prezes Fundacji Zwalcz Nudę:

Krystyna Radkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 501 104 087

Akredytacje:

Dominika Stelmach

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 796 250 719

 

 

 

ZAPROSZENIE DLA DZIENNIKARZY DO STREFY VIP

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji Narodowego Dnia Sportu, która odbędzie się 7 października na błoniach PGE Narodowego w godzinach 12:00-17:00.

W strefie VIP zapraszamy do indywidualnych spotkań z Ambasadorami NDS przy pysznym poczęstunku.

Aby skorzystać z zaproszenia VIP prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 1 października 2017 wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując AKREDYTACJA.

Ilość miejsc w strefie VIP jest organiczona. Koordynator strefy VIP potwierdzi możliwość skorzystania z zaproszenia drogą e-mailową. Piknik (bez możliwości skorzystania ze strefy VIP) jest imprezą otwartą.

Zapraszamy!

Wykupując u nas reklamę, wspierasz serwis.

To miejsce na Twoją. 200PLN netto/mies. Wystawiamy F-ry VAT

Nasz Patronat

Mokotów

RADA DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
kadencja 2014 - 2018

Sesje Rady    

Radni

Kluby

Interpelacje i zapytania

Komisje

Posiedzenia komisji

Uchwały i stanowiska

Przewodniczącym Rady Dzielnicy Mokotów jest Miłosz Górecki, a wiceprzewodniczącymi: Hanna Brózda i Witold Wasilewski.

ul. Rakowiecka 25/27, pok. 12D
02-517 Warszawa
tel.: 22 443 64 28
faks: 22 325 45 89
e-mail: mokotow.wor@um.warszawa.pl

Mokotów retro

Kolporter

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2547007
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online
Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2018        Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

Reklama w serwisie

© 1999 Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone. By Agencja Reklamowa BARTEXPO