Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłkarski Wolf Winter Cup

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłkarski Wolf Winter Cup Wolf Project Studio sponsorem MKS Wicher Kobyłka

Wraz z rozpoczęciem jesiennej rundy rozgrywek piłkarskich, Wolf Project Studio wspiera drużynę MKS Wicher Kobyłka (rocznik 2009) jako sponsor. Już 9-10 grudnia wspólnie z klubem zaplanowało organizację Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego Wolf Winter Cup, który odbędzie się na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce. Turniej honorowym patronatem objął Prezes PZPN Zbigniew Boniek. 

Narodowy Dzień Sportu za nami, podziękowania.

/ Piknik na PGE Narodowym w ramach V Narodowy Dzień Sportu za nami!

 7 października w całej Polsce odbyły się bezpłatne treningi, dostępne dla wszystkich chętnych w ramach Narodowego Dnia Sportu! Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Zwalcz Nudę. Najwięcej atrakcji czekało na fanów sportu na wielkim Pikniku na błoniach PGE Narodowego.

Ideą Narodowego Dnia Sportu  jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych, część szkoleń prowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i mistrzami świata na czele. Narodowy Dzień Sportu od lat mocno wspierają gwiazdy polskiego sportu. W tym roku inicjatywę wspierali: Katarzyna Witwicka, Marta Henning, Szymon Ziółkowski, Konrad Przesmycki, Andrzej Supron czy Mariusz Czerkawski.

NARODOWY DZIEŃ SPORTU 2017

Już 7 października odbędą się tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępne dla wszystkich chętnych. Głównym wydarzeniem będzie wielki, sportowy Piknik na błoniach PGE Narodowego!

Ideą Narodowego Dnia Sportu, jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do osób, które już uprawiają sport rekreacyjnie, jak i tych, które dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń prowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i mistrzami świata na czele. Narodowy Dzień Sportu od lat mocno wspierają największe gwiazdy polskiego sportu. Ambasadorami byli do tej pory m.in. Iwona Guzowska, Andrzej Supron, Jacek Wszoła, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Kajetan Broniewski, Robert Mateusiak, Przemysław Saleta, Klaudia Jans – Ignacik czy Mariusz Czerkawski.

Przed wami niesamowity weekend z grami miejskimi!

Przed wami niesamowity weekend z grami miejskimi!

Czeka na Was survivalowa przygoda oraz szukanie pirackiego skarbu!

 Już w ten weekend rozwiążecie zagadkę pirackiego skarbu na Wilanowie oraz sprawdzicie się w zadaniach z prawdziwej szkoły przetrwania! Weźcie udział w trzymających w napięciu grach miejskich i pomóżcie nam pomagać innym! 

Lekcja WF-u z Mistrzem – ogólnopolska akcja społeczna Podsumowanie ponad dwóch lat działalności i plany na przyszłość

/ Łukasz Kadziewicz - Lekcja WF-u z Mistrzem_low

Wraz z zakończeniem roku szkolnego przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowych efektów ogólnopolskiej akcji społecznej. Od marca 2015 roku „Lekcja WF-u z Mistrzem” objęła zasięgiem niemal wszystkie województwa w kraju. Sportowcy, wspierani przez PKN ORLEN i nie tylko, odwiedzili blisko 80 polskich miast i przeprowadzili zajęcia sportowe dla ponad 20 tysięcy dzieci. W ramach akcji mistrzowie zachęcali najmłodszych do prowadzenia aktywnego trybu życia oraz uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego. Po wakacjach cieszący się dużym zainteresowaniem program ruszy w nowej formule.

Publish modules to the "offcanvs" position.